Genel

Bilgilendirici Toplantılar, Webinarlar, Dijital Ortamda Toplantılar

“Evde Kal, Sanatsız Kalma”

Güzel Sanatlar Fakültesi Rapsodi_Trio Grubu, sosyal medya hesapları üzerinden “Evde Kal, Sanatsız Kalma” diyerek Instagram, Facebook ve YouTube’dan canlı yayında konserlerine verdi.

Tarih: 20 Mart 2020


Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü, “Evde Kal Sanatsız Kalma” diyerek geçtiğimiz yıl sahnelenen ve Sahne Sanatları eğitiminin bir parçası olan “İki Efendinin Uşağı” isimli oyunu Nisan ayı boyunca YouTube üzerinden seyircisi ile buluşturdu.

Tarih: 27 Mart 2020


Akademik Oda Orkestrasının “Kış Konseri”, YouTube üzerinden dinleyicileri ile buluştu. . Dr. Öğ.Üyesi Ali Alizade şefliğinde Soprano Nuray Çeviker ile Tenor Doç. Dr. Ömer Türkmenoğlu tarafından seslendirilen Doğu ve Batıya ait farklı kültür izlerini taşıyor.

Tarih: 29 Mart 2020


Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü, “Evde Kal Sanatsız Kalma” diyerek geçtiğimiz yıl sahnelenen ve Sahne Sanatları eğitiminin bir parçası olan “Hastalık Hastası” isimli oyunu Nisan ayı boyunca YouTube üzerinden seyircisi ile buluşturdu.

Tarih: 30 Mart 2020


Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünce “Zoom Sohbetleri” başlatıldı. Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilen etkinliğin ilk konuğu, “Virüs Ekonomisi” isimli konuşması ile İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Atilla oldu.

Tarih: 1 Nisan 2020


Üniversitemiz Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen söyleşiye, SDÜ Dr. Öğretim Üyesi Halil İbrahim Özmen katıldı. CV hazırlama teknikleri hakkında bilgi verdi.

Tarih: 1 Nisan 2020


Endüstri ve Kalite Topluluğu ERP hakkında merak edilen soruları canlı yayında yanıtladı. Etkinliğe, Ahmet Savaş Göktürk konuşmacı olarak katıldı.

Tarih: 2 Nisan 2020


Otizm konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla Proje Araştırma Geliştirme ve Uygulama Topluluğu, Birsen Başar’ın katılımıyla canlı yayın gerçekleştirdi.

Tarih: 2 Nisan 2020


Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen söyleşiye, İhtiyaç Haritası Kurucusu Dr. Ali Ercan Özgür Katıldı.

Tarih: 2 Nisan 2020


Üniversitemiz İİBF İşletme Bölümünce hazırlanan “Zoom Sohbetleri”nin 3 Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilen sunumunda, “Virüs&Dijital Para” isimli konuşması ile İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hayrettin Usul öğrencilerle buluştu.

Tarih: 3 Nisan 2020


Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen söyleşiye, Ekonomist Dr. Oğuz Demir konuşmacı olarak katıldı.

Tarih: 3 Nisan 2020


Genç Yeşilay Topluluğunca düzenlenen konserde, Serhan Aslan seslendirdiği şarkılarla instagram üzerinden dinleyicilerle buluştu.

Tarih: 4 Nisan 2020


Süleyman Demirel Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünce düzenlenen “Zoom Sohbetleri”nin 5 Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilen “Neden Dışarı Çıkıyoruz?” isimli söyleşiye, SDÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Erdem konuk oldu.

Tarih: 5 Nisan 2020


Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen Dijital Çağda e-ticaret konulu söyleşiye, Facebook E-Ticaret Sektör Lideri Gül Akkaya konuşmacı olarak katıldı.

Tarih: 5 Nisan 2020


Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen “Aile Sohbetleri” isimli söyleşiye, Aile Danışmanı Eğitimci Yazar Uzman Canan Çam konuşmacı olarak katıldı.

Tarih: 6 Nisan 2020


Proje Araştırma Geliştirme ve Uygulama Topluluğu, kanserle mücadele haftası kapsamında Kader Akçay’ın katılımı ile bir canlı yayın gerçekleştirdi.

Tarih: 6 Nisan 2020


Süleyman Demirel Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünce düzenlenen “Zoom Sohbetleri”nin 7 Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilen “Tehdidi Fırsata Dönüştürmek Mümkün” isimli söyleşiye, Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Orhan Özçatalbaş konuk oldu.

Tarih: 7 Nisan 2020


Proje Araştırma Geliştirme ve Uygulama Topluluğunca düzenlenen “Evde Neden Sıkılıyoruz? Neden Yalnız Kalmaktan Korkarız” isimli söyleşiye, Duygu Gurmesi Gülenay Ünlü katıldı.

Tarih: 7 Nisan 2020


Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen “Dünya Çağında Farkı Yaratan Girişimcilik Hikayeleri” isimli söyleşiye, Ekonomist- Zade Global CEO’su Dr. Mevlüt Büyükhelvacıgil katıldı.

Tarih: 8 Nisan 2020


Endüstri ve Kalite Topluluğu, Yazar İş Danışmanı Arif Ergin’in katımı ile bir canlı yayın düzenledi.

Tarih: 9 Nisan 2020


Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen söyleşi, Kariyer.net Etkinlik Yönetimi Takım Lideri Bahtiyar Gençer’in katılımı ile gerçekleşti.

Tarih: 9 Nisan 2020


İİBF Zoom sohbetlerinin beşincisinde EuroGAP CEO’su İlhan Fidanboy,”Sağlıkta Uluslararası Standartlar Açısından Ürün Güvenliği” konulu sunumu ile öğrencilerle buluştu.

Tarih: 10 Nisan 2020


Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen söyleşiye, Stratejik Yönetim Danışmanı ABD Merkez Bankası Fed Eski Araştırma Direktörü Erkin Şahinöz konumacı olarak katıldı.

Tarih: 10 Nisan 2020


Genç Yeşilay Topluluğu düzenlediği “Genç Yeşilay ile Yeşil Canlı Konserlerde Buluşalım” isimli canlı yayın konserlerinde  Şeyma Arıcı’yı konuk etti.

Tarih: 11 Nisan 2020


İİBF Zoom Sohbetlerinde Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, “Koronalı Günlerde Gazetecilik” konusunu anlattı.

Tarih: 12 Nisan 2020


İktisadi İdari Bilimler Fakültesi  ile Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte, Üniversitemiz İİBF Öğretim  Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Gül, Kariyer Planlaması ve Mesleki Yönlendirme konusunda bilgi verdi.

Tarih: 13 Nisan 2020


Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen İletişimdeki İletişimsizlik Biterken konulu söyleşi ile TV Programcısı Aynur Ayaz öğrencilerle buluştu.

Tarih: 13 Nisan 2020


SDÜ Göller Bölgesi Teknokenti ile İnşaat Topluluğunca düzenlenen “Geleceği Evde İnşa Ediyoruz” isimli söyleşiye, Göller Bölgesi Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Serdal Terzi konuşmacı olarak katıldı.

Tarih: 15 Nisan 2020

 


SDÜ ve Ortadoğu Araştırmaları Merkezi(ORSAM) işbirliğiyle gerçekleştirilen “Mağrib’den Körfez’e Ortadoğu Nereye” konulu canlı yayında Ortadoğu’daki durum değerlendirildi.

tarih: 15 Nisan 2020


Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen söyleşide Üniversitemiz Öğretim Üyesi Doç. Dr. Pınar Göktaş, “SDÜ ATOG” hakkında bilgi verdi.

Tarih: 15 Nisan 2020


Dış İşleri Bakanlığı- SDÜ Ombudsmanlık ve Arabuluculuk Topluluğunca düzenlenen “COVİD-19 İle Mücadele Kapsamında TC Dışişleri Bakanlığı Faaliyetleri” isimli söyleşiye, Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran konuşmacı olarak katıldı.

Tarih: 16 Nisan 2020


Endüstri ve Kalite Topluluğu, Marka Yönetim Uzmanı Elif Pamuk’un katılımı ile öğrencilerin merak ettiği soruları yanıtladı.

Tarih: 16 Nisan 2020


SDÜ ATOG seminerine  Habitat Finansal Bilinç Program Direktörü  Hande Yavaşça konuk oldu.

Tarih: 16 Nisan 2020


Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen “Ekonomi Bilim ve Hayata Dair” isimli söyleşide, Üniversitemiz Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bekir Gövdere, ekonomi bilim ve hayata dair merak edilenleri yanıtladı.

Tarih: 16 Nisan 2020


Yedinci Zoom Sohbetlerinin konusu “Korona Günlerinde Bağış Kampanyaları&Evde Kalma Hallerine Bakışımız” oldu. Söyleşi, Yazar Erol Erdoğan ile gerçekleştirildi.

Tarih: 17 Nisan 2020


İİBF tarafından düzenlenen çevrimiçi kariyer söyleşilerinin ilki başladı. “Kaymakamlık, İdari Yargı Hakimliği ve KPSS Hakkında Her Şey” konusunun elealındığı yayın, Youtube üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Tarih: 17 Nisan 2020


Ombudsmanlık ve Arabuluculuk Topluluğu ile Hukuk ve Adalet Topluluğu, 22 üniversitenin katıldığı, Avukat Prof. Dr. Metin Feyzioğlu’nun konuşmacı olarak yer aldığı ulusal yayında yerini aldı.

Tarih: 17 Nisan 2020


Turizm Topluluğunca düzenlenen söyleşide, BKM’nin sevilen ismi oyuncu, Cemile Canyurt öğrencilerle buluştu.

Tarih: 17 Nisan 2020


Ekonomi ve yönetim Topluluğunca düzenlenen Dünyaya Bağlanacak Teknolojiyi Yaratmak konulu söyleşi ile Nokia Network Integration Engineer Tuğba Aydın katılımcılarla buluştu.

Tarih: 17 Nisan 2020


Zoom Sohbetlerinde öğrencilerle bir araya gelen Evren Soyuçok, “Pandemi Döneminde Dijital İçerik Üretimi’ni anlattı.

Tarih: 18 Nisan 2020


Genç Yeşilay Topluluğunun canlı yayın konserinde, Öğrencimiz Selis Elzem, en sevilen şarkıları seslendirdi.

Tarih: 18 Nisan 2020


İİBF Zoom Sohbetleri kapsamında “Post Pandemi Döneminde Dünya” başlıklı söyleşi ile Yazar Atıf Ünaldı, öğrencilerle bir araya geldi.

Tarih: 19 Nisan 2020


Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen söyleşiye Müzisyen Emre Dayıoğlu konuk oldu.

Tarih: 19 Nisan 2020


Ombudsmanlık ve Akraba Topluluğunca düzenlenen söyleşide, Yamaç Doğan ve Furkan Çağdaş, infaz paketi hakkında açıklamada bulundu.

Tarih: 20 Nisan 2020


Süleyman Demirel Üniversitesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle “Pandemi Sürecinde Çocuk ve Ebeveyn Olmak” konulu çevrimiçi seminer düzenlendi. Seminere, SDÜ Öğretim Üyesi Akif Kılıç konuşmacı olarak katıldı.

Tarih: Tarih: 20 Nisan 2020


Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen söyleşide, Prof. Dr. Emre Alkin öğrencilerle buluştu.

Tarih: 21 Nisan 2020


Eğitim Fakültesi tarafından düzenlenen söyleşiye, Diskalkuli Derneği Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Yılmaz Mutlu katıldı ve önemli bilgilendirmede bulunacak.

Tarih: 21 Nisan 2020


İletişim ve Genç Yöneticiler Topluluğunca düzenlenen söyleşide, Siyasal İletişim Uzmanı Doç. Dr. Ece Baban canlı yayında önemli bilgiler verdi.

Tarih: 22 Nisan 2020


Ağ ve Teknoloji Odaklı Uygulamalı Girişimcilik Programı(ATOG) tarafından gerçekleştirilen “Aşk Olsun” isimli söyleşide, Psikolog Dr. Serhan Doğan katılımcılarla buluştu.

Tarih: 22 Nisan 2020


Tiyatro Topluluğunca düzenlenen söyleşide, Ünlü Oyuncu Hakan Bilgin öğrencilerle buluştu.

Tarih: 22 Nisan 2020


Yeni Şafak Gazetesi Köşe Yazarı ve Cins Dergisi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kılıçarslan İİBF Zoom Sohbetlerinin konuğu oldu.

Tarih: 23 Nisan 2020


Eğitim Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Nil Didem Şimşek ile Masal Terapisti Dilek Eylem Taşdemir, “Masallar ve İnsanlar” konusunu ele aldı.

Tarih: 23 Nisan 2020


İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Bankacılık ve Finans Bölümünce düzenlenen söyleşiye, İş Yatırım Strateji Uzmanı Halil Barışkan konuşmacı olarak katıldı.

Tarih: 23 Nisan 2020


İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünce düzenlenen söyleşiye alanında uzman konuklar katıldı.

Tarih: 23 Nisan 2020


Genç Yeşilay Topluluğu instagram üzerinden düzenlediği canlı yayını minik yeşilcanlara bıraktı.

Tarih: 23 Nisan 2020


Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünce düzenlenen “100. Yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi” konulu söyleşi ile alanında uzman bilim insanları katılımcılarla buluştu.

Tarih: 23 Nisan 2020


Gazeteci- Sunucu Ahmet Tezcan, İİBF Zoom Sohbetlerinde “Ben Bildiğimi Okurum” isimli söyleşisi ile öğrencilerle buluştu.

Tarih: 25 Nisan 2020


Proje Araştırma Geliştirme ve Uygulama Topluluğunca düzenlenen söyleşiye, Teknovol Dijital Ajans’tan Yunus Emre Karabulut katıldı.

Tarih: 25 Nisan 2020


İnşaat Topluluğunca düzenlenen söyleşiye, İnşaat Mühendisi Mert Gezer katıldı.

Tarih: 25 Nisan 2020


Tarih: 25 Nisan 2020

Süleyman Demirel Üniversitesince düzenlenen kariyer söyleşilerinin ikincisi, alanında uzman konuşmacıların katılımı ile Youtube üzerinden yayınlandı.


İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Bankacılık ve Finans Bölümünce düzenlenen söyleşiye ING Uygulama Geliştirme CRM Uygulamaları Bölümünden Kıdemli Analist Berk Gülsoy konuşmacı olarak katıldı.

Tarih: 25 Nisan 2020


Ombudsmanlık ve Arabuluculuk Topluluğunca düzenlenen söyleşiye, Akdeniz Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Agah Kürşat Karauz katıldı.

Tarih: 26 Nisan 2020


İİBF Zoom Sohbetlerinde öğrencilerle buluşan Yazar Said Ercan, dijital dünyayı ele aldı.

Tarih: 27 Nisan 2020


Ağ ve Teknolojileri Odaklı Uygulamalı Girişimcilik Programı(ATOG) tarafından düzenlenen “Kuşaklararası Kucaklama” isimli söyleşide, Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı ve Universum Ortadoğu Direktörü Evrim Kuran katılımcılarla buluştu.

Tarih: 27 Nisan 2020


Köşe Yazarı Şeref Oğuz, “Korona Sonrası Dünya; Yönetim, Ekonomi& İş Yapmak Kültürü” başlıklı konuşması ile öğrencilerle buluştu.

Tarih: 28 Nisan 2020


Fizik Topluluğunca düzenlenen söyleşiye Tansu Daylan katıldı.

Tarih: 28 Nisan 2020


İletişim ve Genç Yöneticiler Topluluğunca düzenlenen söyleşiye, Reklamcı Yazar Ender Merter konuşmacı olarak katıldı.

Tarih: 28 Nisan 2020


Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen ekonomi, finans ve kariyer konulu söyleşinin konuğu, Ekonomist Emrah Lafçı oldu.

Tarih: 28 Nisan 2020


Ombudsmanlık ve Arabuluculuk Topluluğunca düzenlenen söyleşiye, Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Selin Sert Sütçü konuşmacı olarak katıldı.

Tarih: 29 Nisan 2020


Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından gerçekleştirilen “Özel Sporcu Olmak” konulu instagram söyleşisine, Eğirdir Sağlık Hizmetleri MYO Öğretim Görevlisi Dr. Büşra Süngü ile Badminton Milli Sporcusu Sedat Tümkaya katıldı.

Tarih: 29 Nisan 2020


Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen konserde, Müzisyen Doğukan Medetoğlu, sevilen şarkıları seslendirdi.

Tarih: 29 Nisan 2020


İletişim Fakültesince düzenlenen “Kısa Film ve Belgesel Yapım Teknikleri” konulu söyleşide, Öğretim Görevlisi  Batuhan Kalaycı katılımcılarla buluştu.

Tarih: 30 Nisan 2020


Isparta Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü İlk ve Acil Yardım Programı tarafından düzenlenen “13. Zoom Sohbetleri”nin konuğu “CPR Eğitimi” ile Denizli Devlet Hastanesi Çocuk Acil Servis Hekimi Dr. Mustafa Yorgancı oldu. . sohbeti, 30.04.2020 Perşembe günü Saat:22:00’de izleyebilirsiniz.

Tarih:30 Nisan 2020


İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü tarafından düzenlenen  Home Ofis Ofise Karşı sohbetlerinin ilki düzenledi.

Tarih:30 Nisan 2020


Boşnak Kökenli Türk Bilgin Metin Boşnak, İİBF Zoom Sohbetleri serisinin on dördüncüsünde “Covid-19 Sonrası Amerika&Dünya Düzeni” isimli sohbeti ile öğrencilerle buluştu.

Tarih: 1 Mayıs 2020


İletişim ve Genç Yöneticiler Topluluğunca düzenlenen söyleşiye, Ajans Kareli Kurucu Ortağı Avni Yiğit Göksu konuşmacı olarak katıldı.

Tarih: 1 Mayıs 2020


Süleyman Demirel Üniversitesi, Avusturya Eğitim Sistemi Politikaları konulu seminer ile alanında uzman katılımcıları sosyal medya üzerinden katılımcılarla buluşturdu.

Tarih: 1 Mayıs 2020


Isparta Sağlık Hizmetleri Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümünce gerçekleştirilen “Özel Gereksinimli Bireylerde Çocuk Yogası” konulu eğitimde Fizyoterapist-Çocuk Yoga Eğitmeni Yaren Ayhan katılımcılarla buluştu.

Tarih: 1 Mayıs 2020

Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen söyleşide, “Hayatın Ritminde Fizyoterapi” konusu ele alındı.

Tarih: 02.05.2020

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen Zoom Sohbetlerinde bu hafta “Covid-19 Sonrası Nasıl Bir Dünya?” konusu tartışıldı.

Tarih: 02.05.2020

Üniversitemiz tarafından düzenlenen “Yetişkin Eğitimi” konulu seminerlerin ilki 2 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirildi.

Tarih: 02.05.2020

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünce II. Sosyal Politika Etkinlikleri düzenlendi.

Tarih: 02.05.2020

Üniversitemiz Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü İlk ve Acil Yardım Programınca hazırlanan “Vaka” isimli söyleşide, Prm. Anıl Can Gürgen öğrencilerle buluştu.

Tarih:02.05.2020

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince  düzenlenen “Sohbet Tadında Kamu Politikası Dersleri” kapsamında “Dünyada ve Türkiye’de Kamu Politikasının Gelişimi” ele alındı.

Tarih: 03.05.2020

SDÜ Radyosu, “Covid-19 Salgını Nedeniyle Evlerinde Kalan Ebeveyn, Çocuk ve Ergenlere Yönelik Psikososyal ve Ruhsal Destek” konusunu ele aldığı programın ilkini, 4 Mayıs Pazartesi günü saat 10.00’da gerçekleştirdi. 1. bölüme, Öğretim Görevlisi Ali Yasin Kafes konuk oldu.

Tarih: 4 Mayıs 2020

Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Istanbul Arabesque Project ile katılımcıları, Youtube üzerinden buluşturdu.

Tarih: 04 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü ve Ekonomi Yönetim Topluluğunca düzenlenen  “Küresel İklim Değişikliği: Tarım/Gıda” isimli söyleşi, zoom uygulaması üzerinden katılımcıları ile buluştu.

Tarih: 04 Mayıs 2020

Ekonomi Yönetim Topluluğunca düzenlenen “İlham Veren Konuşmalar” söyleşi dizisinin konuğu Dr. Gökhan Büyükşengül oldu.

Tarih: 05 Mayıs 2020

İİBF tarafından düzenlenen Zoom Sohbetlerinde “Habercilikte Okutan Başlıklar” konusu ele alındı.

Tarih: 05 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi  “Atletik Performans Canlı Yayını” gerçekleşti.

Tarih:05 Mayıs 2020

Isparta Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Yaşlı Bakımı Programınca düzenlenen “Yaşlı Bakım Teknikerliğinin Dünü, Bugünü ve Yarını” isimli söyleşi zoom uygulaması üzerinden katılımcılarla buluştu.

Tarih: 05 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesince yeni tip Koronavirüs Hastalığına ilişkin öğrenciler ve halka yönelik düzenlenen bilgilendirme söyleşileri, youtube ve instagram üzerinden gerçekleştirildi.

Tarih: 4- 5 Mayıs 2020

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümünce “Özel Yetenekli Öğrencimi Nasıl Farkederim ve Onun Fende Uzmanlaşmasını Nasıl Sağlarım” isimli bir seminer, düzenlendi.

Tarih: 06 Mayıs 2020

SDÜ Arkeoloji Bölümünce Ankara Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Öztepe’nin katılımı ile  “Yeni Bulgular Işığında Alexandria Troas” isimli online konferans düzenlendi.

Tarih: 06 Mayıs 2020

Üniversitemiz Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü Sosyal Hizmet Programı tarafından düzenlenen “Covid-19 ve Sosyal Sağlık” konulu söyleşi, ınstagram üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Tarih: 06 Mayıs 2020

Üniversitemiz Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü İlk ve Acil Yardım Programınca hazırlanan “Temel EKG ve Fakındalık Eğitimi”  instagram üzerinden canlı yayınlandı.

Tarih: 06 Mayıs 2020

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünce  “Pikseller ile Dijital Sanat” isimli canlı webinar düzenlendi.

Tarih: 06 Mayıs 2020

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümünce  “Pandemi Döneminin Madenciliğe Etkisi” isimli bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 07 Mayıs 2020

SDÜ Ağ ve Teknoloji Odaklı Uygulamalı Girişimcilik Programı tarafından hazırlanan “Girişimci Beyin” isimli söyleşi, Uzm. Dr. Kerem Dündar’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Tarih: 07 Mayıs 2020

Üniversitemiz Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü İlk ve Acil Yardım Programınca hazırlanan “Covid-19’da Kardiyopulmoner Resüsitasyon” konulu söyleşi, instagram üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Tarih:07 Mayıs 2020

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünce  “Endüstriyel Bina İklimlendirmesinde Enerji Etkin Sistemler” isimli bir konferans düzenlendi.

Tarih: 07 Mayıs 2020

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü, canlı yayın serisinin ilkine Adıyaman Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cem Koray Olgun’un katılımı ile başladı.

Tarih: 07 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü ve Ekonomi Yönetim Topluluğunca TOBB ETÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fatih Özatay’ın katılımıyla “Türkiye Ekonomisinin Temel Özellikleri ve Krizler” isimli bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 07 Mayıs 2020

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen “Zoom Sohbetleri”nin sekizincisinde “Pardus& Özgür Yazılımlar” konusu ele alındı.

Tarih: 08 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünce düzenlenen “Pandemi Döneminde Gazetecilik” isimli söyleşi, NTV Siyaset Muhabiri Celal Çamur’un katılımıyla gerçekleştirildi.

Tarih: 08 Mayıs 2020

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümünce düzenlenen “Maskeler, Özellikleri ve Kullanım Alanları” konulu söyleşi, Öğretim Üyesi Doç. Dr. Funda Cengiz Çallıoğlu’nun katılımı ile Youtube üzerinden yayınlandı.

Tarih: 08 Mayıs 2020

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen “Zoom Sohbetleri”nin dokuzuncusunda “Teknoloji Odaklı İlerleyiş – Milli Teknoloji Hamlesi” konusu ele alındı.

Tarih: 09 Mayıs 2020

İlahiyat Fakültesince “Zor Zamanlarda İlahiyat ve Din Hizmetleri” isimli bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 09 Mayıs 2020

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen “Zoom Sohbetleri”nde  “Dünkü, Bugünkü ve Yarınki Kalite” konusu ele alındı.

Tarih: 10 Mayıs 2020

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince  “Mutlu Yaşam Başarılı Kariyer” isimli bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 10 Mayıs 2020

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ertan Beceren’in katılımıyla Gazeteci Soner Toros moderatörlüğünde gerçekleştirilen “Ertan Beceren ile Ekogündem” isimli canlı yayın, “son32isparta” instagram adresinden yayınlandı.

Tarih: 11 Mayıs 2020

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen “Zoom Sohbetleri”nde “Bütün İnsanlar Bilmek İsterler” konulu keyifli bir söyleşi gerçekleştirildi.

Tarih: 11 Mayıs 2020

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen “Zoom Sohbetleri”nde  “Corona Sonrası Dünya Tahayyülleri” ele alındı.

Tarih: 12 Mayıs 2020

Eğitim Fakültesince “E-Ölçme ve Değerlendirme” isimli bir seminer düzenlendi.

Tarih: 12 Mayıs 2020

Ekonomi ve Yönetim Topluluğu,  “Ekonomik Açıdan Standartların ve Standartlaşmanın Önemi” ni ele aldı.

Tarih: 12 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sağlık Hizmetleri Bölümü tarafından “A’dan Z’ye Yaşlı Bakım Teknikerliği” konulu bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 12 Mayıs 2020

İİBF çevrimiçi söyleşilerinin beşincisinde “Kriz ve Covid-19” konusu ele alındı.  Koronavirüs Bilim Kurulu üyelerinden Prof. Dr. Alpay Azap, Prof.Dr. Menaf Turan ve Doç. Dr. Barış Övgün söyleşinin konuşmacıları arasında yer aldı.

Tarih: 13 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Bölümü Arkeoloji Bölümünce düzenlenen “Bir Bithynia Kenti Prusias And Hpyium ve Tiyatrosu” isimli online konferans, Skype üzeridengerçekleştirildi.

Tarih: 13 Mayıs 2020

Mühendislik Fakültesince “Doğu Akdeniz’de Doğal Gaz Aramacılığında Çıralı (Kemer – Antalya) Doğal Gaz Emarelerinin Jeolojik Konumu ve Önemi” konulu bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 13 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu tarafından düzenlenen “SDÜ Havacılık Söyleşileri” ne Antalya Bilim Üniversitesi PRAXIS Havacılık ve Uzay Programları Genel Müdür- Pilot Eğitmeni Üner Beköz konuk oldu.

Tarih: 13 Mayıs 2020

Ekonomi ve Yönetim Topluluğu,  Ekonomist Prof. Dr. Levent Kösekahyaoğlu’nun katılımı ile pandemi sonrası ekonomiyi ele aldı.

Tarih: 13 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından düzenlenen “Erkek Modasına Yeni Bir Bakış” isimli söyleşi, Selen Akyüz’ün katılımıyla gerçekleştirildi.

Tarih: 13 Mayıs 2020

Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından  “Triaj Nedir?” isimli bir konferans düzenlendi.

Tarih: 13 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunca “Yenidoğan İşitme Taraması ve İşitme Kayıplı Çocuklar” isimli bir konferans düzenlendi.

Tarih: 13 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı, “Büyük Patmaladan Güneş Sistemine Evrenin Evrimi” konulu bir seminer düzenledi.

Tarih: 13 Mayıs 2020

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen “Zoom Sohbetleri”nde “Modernite Din ve Laiklik İlişkileri” ele alındı.

Tarih: 13 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen “Triaj Nedir?” isimli konferans, Paramedik Anıl Can Gürgen’in katılımıyla gerçekleşti.

Tarih: 13 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesince düzenlenen “Endülüs İslam Estetiğinin Hristiyan Sanatına Etkileri: Mudejar Sanatı” konulu söyleşi,  zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirildi.

Tarih:14 Mayıs 2020

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen “Zoom Sohbetleri”nde “Nöro Pazarlama ” ele alındı.

Tarih: 14 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğirdir Sağlık Hizmetleri MYO tarafından “Yaşlılık ve Engellilik” üzerine bir söyleşi gerçekleştirildi.

Tarih: 14 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından “Kişiye Özgü Haftalık Çalışma Süresi ve İş Başlama Saatlerinin Çizelgelenmesi İçin Yöntem ve Yazılım Geliştirilmesi” konulu bir konferans gerçekleştirildi.

Tarih: 14 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü tarafından düzenlenen online Tiyatro Sohbetlerinin konuğu, Antalya Devlet Tiyatrosu Oyuncusu Ali Meriç oldu.

Tarih: 14 Mayıs 2020

İlham veren iletişimcilerin katılımcılarla buluştuğu söyleşilerin bu bölümünde “Dijital Çağda Reklamcılık” konusu ele alındı.

Tarih:  14 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından düzenlenen seminerde, “Salgın Hastalıklar ve Tarihe Etkisi” konusu ele alındı.

Tarih: 14 Mayıs 2020

Sosyoloji Bölümü Instagram Buluşmalarının bu haftaki konuğu, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Aysoy oldu. Programda,  “Yerli Bir Sosyoloji İçin Çalışmalar” konusu ele alındı.

Tarih: 14 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğitim Fakültesince “Pandemi Dönemi Uzaktan Eğitim Tartışmaları” konulu bir söyleşi düzenlendi.

Tarih:15 Mayıs 2020

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen zoom sohbetlerinde “Kovid-19 Sonrası Yeni Küresel Ekonomi ” konusu ele alındı.

Tarih:15 Mayıs 2020

Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümünce “Tekstil Mühendisliğinin Dünü, Bugünü ve Yarını” konulu bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 15 Mayıs 2020

Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünce “Temel Matlab Semineri” düzenlendi.

Tarih: 15 Mayıs 2020

İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünce “Dijital Sanatlar ve Kariyer” isimli bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 15 Mayıs 2020

İlahiyat Fakültesince  “Zor Zamanlarda Yeniden Kur’an ve Tefekkür İlişkisini Canlandırmak” isimli bir konferans düzenlendi.

Tarih: 15 Mayıs 2020

Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü tarafından  Temel MATLAB semineri düzenlendi.

Tarih: 15 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Ağ ve Teknoloji Odaklı Uygulamalı Girişimcilik Programınca “Hayatımın Dansı” isimli bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 15 Mayıs 2020

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünce hazırlanan “Film Eleştirisi Gecesi”, zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirildi.

Tarih: 15 Mayıs 2020

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen “Zoom Sohbetleri”nde “İnfodemi: Dijital Çağın Vebası ” ele alındı.

Tarih: 16 Mayıs 2020

Somut Olmayan Kültürel Miras Taşıyıcısı “Anelsander Ustaları” Güzel Sanatlar Fakültesince düzenlenen program ile evlere konuk oldu.

Tarih: 16 Mayıs 2020

 Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen “Zoom Sohbetleri”nde “Dünyaya Söylenecek Sözümüz Var” konulu keyifli bir söyleşi gerçekleştirildi.

Tarih: 17 Mayıs 2020

Güzel Sanatlar Fakültesi Online Tiyatro Sohbetleri konuğu, “Oyunculuk Serüveni ve Role Hazırlanma” isimli söyleşi ile Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Mert Turak oldu.

Tarih: 18 Mayıs 2020

Alabama Üniversitesinden Ufuk Keleş, Jale Ercan Dursun ve Gökhan Kaya ile “Yurtdışında Lisansüstü Eğitim ve Burs Olanakları” isimli bir söyleşi gerçekleştirildi.

Tarih: 18 Mayıs 2020

Ekonomi Yönetim Topluluğunca hazırlanan “Sevdiğin İşi Yapmak ve Girişimcilik” isimli söyleşi, İş İnsanı Utku Ekmekçi’nin katılımıyla gerçekleşti.

Tarih: 19 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Sohbet Tadında Kamu Politikası Dersleri kapsamında “Kriz ve Kamu Politikası” nı ele aldı.

Tarih: 19 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi Anabilim Dalınca düzenlenen, “İngilizce Öğretmeni Olmak: Ne Aldım? Ne yapmalıyım?” konulu söyleşi Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Başal’ın katılımıyla gerçekleşti.

Tarih: 20 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ile Isparta İl Müftülüğü işbirliğiyle düzenlenen programda, “Zor Zamanlarda İman, Tedbir ve Tevekkül” konusu ele alındı.

Tarih: 20 Mayıs 2020

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü tarafından “Osmanlı İmparatorluğundan Türkiye Cumhuriyetine Arkeolojinin Kısa Öyküsü” isimli bir konferans düzenlendi.

Tarih: 20 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesince “Covid- 19 ile Değişen Dünya ve Sanat Tarihçisinin Geleceği” konulu bir söyleşi  düzenlendi.

Tarih: 20 Mayıs 2020

Eğitim Fakültesince düzenlenen “Pandemi Sonrası Okula Dönüş” konulu seminer, Ege Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Nedim Özdemir ile Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Ömür Çoban’ın katılımıyla gerçekleşti.

Tarih: 20 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Eczacılık Fakültesince düzenlenen “Pandemi Sürecinde Fitoterapi” isimli söyleşi, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İ. İrem Çankaya’nın katılımıyla gerçekleşti.

Tarih:20 Mayıs 2020

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünce “Girişimciliğin Resmini Çizmek” isimli mezun söyleşisi düzenlendi.

Tarih: 20 Mayıs 2020

SDÜ Sosyoloji Bölümü Instagram buluşmalarında bu haftanın konuğu Bakırçay Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve T24 yazarı Prof. Dr. Ahmet Talimciler oldu. “Salgın Döneminde Spor ve Toplum” konusu ele alındı.

Tarih:21 Mayıs 2020

Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından  “İK’da Endüstri Mühendisi Olmak” isimli bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 21 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” konulu bir seminer düzenlendi.

Tarih: 21 Mayıs 2020

Endüstri ve Kalite Topluluğunca “Konfigürasyon Yönetimi Eğitimi” düzenlendi.

Tarih: 21 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümümü tarafından  Tasarımcılar Derneği Eş Başkanı, Moda Tasarımcısı Özlem Kaya’nın katılımıyla  “Moda Tasarımcısının Sektördeki Rolü” konulu bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 22 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünce “Endüstri 4.0’a Yalın Yolculuk” konulu bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 22 Mayıs 2020

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi online kariyer söyleşileri kapsamında “ALES Hakkında Her Şey” isimli bir söyleşi düzenledi.

Tarih: 22 Mayıs 2020

Ekonomi Yönetim Topluluğunca hazırlanan “Zor Zamanda Geleceği Kurmak”” isimli söyleşi, İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr.  Murat Yalçıntaş’ın katılımıyla gerçekleşti.

Tarih: 22 Mayıs 2020

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünce düzenlenen zoom sohbetlerinin bu haftaki konuğu Dr. Öğr. Üyesi Hakkı Öcal oldu.

Tarih: 22 Mayıs 2020

Tekstil Mühendisliği Bölümünce düzenlenen “Yeni Mezun İş Arama Maceraları” isimli söyleşi, Özen Akşimşek’in katılımıyla gerçekleşti.

Tarih: 22 Mayıs 2020

Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi tarafından düzenlenen “İslami Finansın İmkanı: Fırsatlar ve Zorluklar” isimli söyleşi,  YouTube üzerinden yayınlandı.

Tarih: 23 Mayıs 2020

Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencilerince hazırlanan “Müzik Dinletisi ve Müzik Üzerine Söyleşi”, zoom üzerinden gerçekleştirildi.

Tarih: 23 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Sahne Sanatları Bölümü tarafından tiyatro sanatçısı Bihter Gülgeç’in katılımıyla “Çocukların Kukla Dostu Turunç ile Söyleşi” düzenlendi.

Tarih: 23 Mayıs 2020

Endüstri Mühendisliği Bölümünce “Simülasyon ve Optimizasyon Geleceği” isimli söyleşi düzenlendi.

Tarih: 23 Mayıs 2020

Jeofizik Mühendisliği tarafından düzenlenen “Online Fotoğrafçılık Eğitimi”, 25 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirildi.

Tarih: 25 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü tarafından zoom uygulaması üzerinden bayramlaşma programı düzenlendi.

Tarih: 25 Mayıs 2020

İlahiyat Fakültesi ile Isparta İl Müftülüğü işbirliğiyle “İlahi Bir Lütuf Olarak Kuran-ı Kerim” konusunu ele alan bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 26 Mayıs 2020

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü ile Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen ekonomi söyleşilerinde “Finansal Güvenlik” konusu ele alındı.

Tarih: 27 Mayıs 2020

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünce düzenlenen zoom sohbetlerinde bu hafta, “Değişen Makro Ekonomik Dengeler” konusu ele alındı.

Tarih: 27 Mayıs 2020

İktisadi İdari Bilimler Fakültesince “Covid- 19 ve Turizm” konulu bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 27 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Eczacılık Fakültesince “Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumunda Eczacı Olmak” konulu bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 27 Mayıs 2020

Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Instagram Buluşmaları’nın bu haftaki konuğu Bülent Ecevit Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü Dr. Öğr. Üyesi İsa Demir oldu.

Tarih: 28 Mayıs 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Otomotiv Mühendisliği Bölümü tarafından “Türkiye’de Araç Kontrol Faaliyetleri Üzerine” bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 29 Mayıs 2020

Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi tarafından “Metodoloji Açısından DİB Din İşleri Yüksek Kurulunun Çalışma Prensipleri ve İslam Dünyasındaki Konumu” isimli bir konferans düzenlendi.

Tarih: 29 Mayıs 2020

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü tarafından “Pandemi Sürecinde Sınav Stresi İle Mücadele” isimli bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 29 Mayıs 2020

İletişim Fakültesi, “Ulusal Basında Muhabirlik” konulu bir söyleşi düzenledi.

Tarih: 1 Haziran 2020

Endüstri ve Kalite Topluluğu, Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney’in katılımıyla Instagram üzerinden canlı bir yayın gerçekleştirdi.

Tarih: 2 Haziran 2020

İlahiyat Fakültesi “Postmodernizm ve Din Koronavirüs(Covid-19) Salgını Sürecinde Din Algısı ve Postpandemik Dönem” isimli bir konferans düzenledi.

Tarih: 3 Haziran 2020

Anadolu Medeniyetleri Müzesi Müdürü Yusuf Kıraç’ın katılımıyla  “Uygarlıkların Hafızası Anadolu Medeniyetleri Müzesi Kuruluş, Gelişim ve Geleceği” isimli bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 3 Haziran 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Eczacılık Fakültesi “Her Yönüyle Serbest Eczacılık” konulu bir söyleşi düzenledi.

Tarih: 4 Haziran 2020

Endüstri ve Kalite Topluluğu, CMO VEDUBOX Yazar, Yönetici Koçu Harun Taşçı’nın katılımıyla bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 05.06.2020

Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ile Isparta İl Müftülüğü işbirliğiyle “İslam Hukuku Perspektifinden Helal Gıda ve Günümüz Çalışmaları” nı konu alan bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 6 Haziran 2020

İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü “Mezuniyet Buluşması” düzenledi.

Tarih: 8 Haziran 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Fırat’ın Kadir Boylu Ortaokulu öğrencilerine yönelik “Bölgemizdeki Arkeolojik Değerler” isimli konferans verdi.

Tarih: 9 Haziran 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Fırat’ın Kadir Boylu Ortaokulu öğrencilerine yönelik “Bölgemizdeki Arkeolojik Değerler” isimli konferans verdi.

Tarih: 9 Haziran 2020

Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından “Ayşe Eren ile Moda Tasarımında Styling” isimli bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 9 Haziran 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından “Kamu Hastanesi Eczacılığı ve Hastanede Pandemi Süreci Yönetimi” isimli bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 10 Haziran 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, “IBN KHALDUN AND HIS PLACE IN ISLAMIC CIVILISATION” konulu bir konferans düzenledi.

Tarih: 10 Haziran 2020

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi, Arkeoloji Bölümü sohbetleri kapsamında Akdeniz Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gül Işın ile bir söyleşi gerçekleştirildi.

Tarih: 10 Haziran 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, “Kur’an ve Sünnet Aynasında Yaşam ve Ölüm”” konulu bir söyleşi düzenledi.

Tarih: 12 Haziran 2020

AKMED Arkeolojik Kazılar webinarı, 15- 17 Haziran tarihleri arasında zoom uygulaması üzerinden çevrimiçi yayınlandı.

Tarih: 15 – 17 Haziran 2020

Endüstri Kalite Topluluğunca  “Bilinçaltı Farkındalık Eğitimi” düzenlendi.

Tarih:15 Haziran Pazartesi

İlham Veren Konuşmalara bu haftaki Prof. Dr. Kerem Alkin konuk oldu.

Tarih: 16 Haziran 2020

Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü tarafından  “Biyoteknolojik İlaçların Geçmişi ve Geleceği” isimli konferans düzenlendi.

Tarih: 17 Haziran 2020

Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından Uzm. Psikolog Pelin Kapı’nın katılımıyla “Pandemi Sürecinde İş Dünyası” konulu bir etkinlik düzenlendi.

Tarih: 18 Haziran 2020

Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi ile Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen “Ekonomi Söyleşileri”nde bu hafta, “Geleceğe Hazırlanmak” konusu ele alındı.

Tarih: 18 Haziran 2020

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünce düzenlenen “Osmanlı’dan Cumhuriyete Asker ve Siyaset” konulu tarih webinarı, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cezmi Eraslan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Tarih: 23 Haziran 2020

Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Merkezince hazırlanan “Yeni Dönemde İş Fırsatları” konulu konferans, LCW İşe Alım Uzmanı Belma Topal’ın katılımıyla gerçekleşti.

Tarih: 24 Haziran 2020

Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü ile Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca “Geleceğin Ekonomisi” konulu bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 24 Haziran 2020

Üniversitemiz Endüstri ve Kalite Topluluğunca  “Yalın Üretim Eğitimi” düzenlendi.

Tarih: 25 Haziran 2020

İlahiyat Fakültesince düzenlenen “Güneydoğu Asya’nın İslamlaşması ve Osmanlı İle İlişkileri” konulu konferans, sduilahiyat Youtube kanalından yayınlandı.

Tarih: 25 Haziran 2020

Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği tarafından düzenlenen “Neden Tekstil Mühendisliği Geleceğimin Mesleği?” isimli konferans, Prof. Dr. İbrahim Üçgül’ün katılımı ile gerçekleşti.

Tarih: 26 Haziran 2020

Üniversitemiz Genç Yeşilay Topluluğu, 29 Haziran Pazartesi saat 21.30′ da zoom uygulaması üzerinden eğlenceli bir program düzenledi.

Tarih: 29 Haziran 2020

Üniversitemiz Hukuk Fakültesi ile Ombudsmanlık ve Arabuluculuk Topluluğu, “Veda Dersleri” ile öğrencileriyle vedalaştı.

Tarih: 30 Haziran 2020

İlahiyat Fakültesince “Hz. Peygamber 2020 Müslüman İçin Ne İfade Ediyor?” isimli bir konferans düzenlendi.

Tarih: 1 Temmuz 2020

Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Uygulama Araştırma Merkezi tarafından Piksel Akademi Master Trainer Emrah Kozan’ın katılımı ile “Yeni Dijital Dünya” konulu bir söyleşi düzenlendi.

Tarih: 1 Temmuz 2020

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü ile Ekonomi Yönetim Topluluğunca düzenlenen “Kripto Paralar ve Blokzincir” isimli söyleşi, zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirildi.

Tarih: 1 Temmuz 2020

Hukuk Fakültesi ile Ombudsmanlık ve Arabuluculuk Topluluğu, “Veda Dersleri” ile öğrencileriyle vedalaşmaya devam etti. Etkinlik, 2 Temmuz Perşembe günü saat 21.00’de instagram üzerinden gerçekleştirildi.

Tarih: 2 Temmuz 2020

Endüstri ve Kalite Topluluğunca “Zaman Yönetimi” isimli bir etkinlik düzenlendi.

Tarih: 2 Temmuz 2020

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Ali Dulupçu moderatörlüğünde, Hürriyet Köşe Yazarı Nedim Şener’in katılımıyla “FETÖ ve 15 Temmuz’un Arka Planı” isimli webinar düzenlendi.

Tarih: 4 Temmuz 2020

Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi Arş. Gör. Muhammet Yurtseven moderatörlüğünde, Prof. Dr. Hasan Tevfik Marulcu’nun katılımıyla “İnanç ve Değerlerimizin İstismarı-İslami Akaidi Bağlamında Bir Değerlendirme” isimli konferans düzenlendi.

Tarih: 5 Temmuz 2020

Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi mezunları, öğrencilerle buluştu. Etkinlikte,  “Tarihi ve Sosyo- Kültürel Boyutlarıyla ABD’de İslam: Din Hizmetleri ve İslamfobi” konusu ele alındı.

Tarih: 6 Temmuz 2020

 

Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Zihni Tunca moderatörlüğünde Yeni Şafak Gazetesi Köşe Yazarı İsmail Kılıçarslan’ın katılımıyla  “15 Temmuz Tanıklığım” isimli webinar düzenlendi.

Tarih: 6 Temmuz 2020

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Elvettin Akman moderatörlüğünde, Gençlik ve Spor Bakanlık Müşaviri ve Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Selim Cerrah’ın katılımıyla  “15 Temmuz ve Yeniden Diriliş” isimli webinar düzenlendi.

Tarih: 08 Temmuz 2020

İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ümit Arklan moderatörlüğünde Gazeteci Yazar Kenan Kıran’ın katılımıyla Zoom uygulaması üzerinden “Darbeler ve Medya” konulu bir webinar düzenlendi.

Tarih: 9 Temmuz 2020

“15 Temmuz Bağlamında İnsan ve Toplum İlişkileri”  konulu webinar, Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Osman Nuri Kabaktepe’nin katılımı gerçekleşti.

Tarih: 10 Temmuz 2020

Öğretim Görevlisi Ömer Faruk Acar moderatörlüğünde Uluslararası Radyo Yayıncısı Dr. Öğr. Üyesi Hakkı Öcal’ın katılımıyla “15 Temmuz- Yara Hala Açık” konulu webinar gerçekleşti.

Tarih: 11 Temmuz 2020

“Eğitim, Sosyal İlişkiler ve İnsan Kaynağının İstismarı Açısından FETÖ” konulu webinar, SETA Eğitim ve Sosyal Politikalar Araştırmaları Direktörü Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Atilla Arkan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Tarih: 12 Temmuz 2020

“15 Temmuz’u Anlamak” konulu webinar, SETA Siyaset Araştırmaları Direktörü Dr. Öğretim Üyesi Nebi Miş’in katılımı ile İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Selim Kanat’ın moderatörlüğünde gerçekleşti.

Tarih: 13 Temmuz 2020

“Türkiye’de Darbeler, Toplum ve Siyaset” konulu webinar, Aydın Nazilli Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İİBF Öğretim Üyesi Doç. Dr. Atakan Hatipoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti.

Tarih: 14 Temmuz 2020